طراحی وب سایت در بازار پررقابت امروزی، مهم ترین پیش نیاز ورود به دنیای کسب و کار آنلاین است. وب سایت شما مانند کارت ویزیت آنلاین برای معرفی برند شما می باشد که کاربران را با گستره خدمات شما و مهم تر از همه، با خود شما آشنا می‌کند. با توجه به این مهم که ظاهر شکیل، امنیت بالا، سرعت مناسب، مدیریت داینامیک، طراحی ریسپانسیو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو از اولویت های مهم یک طراحی سایت حرفه ای می باشد، شرکت فناوری اطلاعات وریا طراحی صفحات وب سایت شما را با استفاده از به روز ترین متدهای فناوری اطلاعات، منطبق بر نوع فعالیت و زمینه کاری خاص شما انجام می دهد تا وب سایت شما که جلوه و نماد موقعیت حرفه ای شرکت شما در جهان است جایگاه مناسب خود را در فضای مجازی کسب نماید.
طراحی طبق اصول سئو و مناسب موتورهای جستجو با گرافیک منحصر بفرد و عالی از ویژگی های سرویس طراحی وب سایت وریا است.


    • گسترش پذیری وب سایت
تغییر در بازار به اندازه تغییر در وب سایت، ممکن است!
محصولات شرکتی و خدمات سازمانی همگام با نیاز بازار خود دائما در حال تغییر هستند. وب سایت هایی که برای چنین خدماتی طراحی می‌شوند باید قابلیت تطبیق با سرعت تغییر بازار را نیز داشته باشند. در وریا وب سایت‌هایی که طراحی می‌شوند در هر زمان قابلیت توسعه پذیری و گسترش پذیری مطابق با نیاز کسب و کار شما را دارند.

    • طراحی واکنش گرا   ( Responsive)  
باید برای هر دستگاهی آماده باشیم!
کاربران امروزی اینترنت تنها به صفحه لپتاپ محدود نیستند. وب سایت ها باید قابلیت نمایش درست و کامل برای کاربرانی که از هر کدام از دستگاه های آیپد، تبلت، لپ تاپ و گوشی همراه استفاده می‌کنند را داشته باشند. وریا وب سایت هایی با سرعت لود بالا و تطبیق پذیری کامل با تمام دستگاه های هوشمند، طراحی می‌کند.

    • طراحی وب سایت شخصی ساز
کسب و کار شما و همکار شما با هم متفاوت هستند!
طراحی وب سایت برای هر کسب و کار، سازمان یا شخص باید مطابق با سلیقه و نیاز های او انجام شود. وب سایت شما یک کارت ویزیت آنلاین است که باید تماما گویای شخصیت برند شما در فضای دیجیتال باشد. به همین نسبت وب سایت هایی که برای شرکت ها طراحی می‌شود، مطابق با نیاز شرکت ها اطلاعات جامعی از محصولات و فعالیت شرکت را ارائه می‌کند و وب سایت‌های فروشگاهی درگاهی آسان و مطمئن برای خرید آنلاین هستند.

    • هویت بصری هم‌ راستا با اصول UI/UX
تصویر چشم نواز برای کاربر، او را ماندگارتر می‌کند!
وب سایت مثل یک اثر هنری، باید چینشی متناسب داشته باشد. تجربه خوب کاربر در هر صفحه از وب سایت، شناخت او از خدمات و محصولات کسب و کار را عمیق تر می‌کند. در وریا ما با در نظر گرفتن سلیقه‌ ی شما، نیاز کسب و کار و سلیقه مشتری هایتان، هویت بصری متناسب را در قالب زیباترین UI پیاده می‌کنیم. همچنین، با در نظر گرفتن رفتار مشتری در وب سایت شما، تجربه کاربر را با جدیدترین اصول UX به بهترین صورت، ممکن می‌کنیم.

    • طراحی وب سایت مبتنی بر اصول سئو   (SEO)
هرچه سریع‌تر به مشتری برسید، شما برنده‌اید!
جایگاه وب سایت شما در صفحه جستجو گوگل، نقطه قوت است. هرچه در کلمات کلیدی جایگاه بهتری داشته باشید و طراحی وب سایت شما اصولی تر باشد، مشتری های شما وفادار تر خواهند بود. سئو تنها به جاگذاری کلمات کلیدی در محتوای سایت محدود نیست و برنامه نویسی وب سایت، مدیریت زیرساخت فنی آن و نقشه وب سایت باید اصول فنی به خوبی پیاده شوند. در وریا، برنامه نویسان ما با ظرافت و ریز بینی، جدید ترین الگوریتم های گوگل را درطراحی وب سایت شما، در نظر می‌گیرند.

    • پشتیبانی
وب سایت شما مانند یک کودک نیاز به مراقبت دارد!
وب سایت های فریلنس قیمت پایین تری دارند ولی معمولا پشتبانی محصول در بسته آن‌ها وجود ندارد. وب سایت به عنوان یک موجود آنلاین نیاز به پشتیبانی، گسترش پذیری و تطبیق با جدیدترین قواعد دنیای آنلاین دارد. در نظر داشته باشید که قیمت مهم ترین فاکتور در انتخاب یک محصول نیست و وب سایت اولین قدم برای حرفه ای دیده شدن شما در دنیای دیجیتال است. مسائلی که در هاستینگ، دامین ها و بخش های فنی وب سایت ایجاد می‌شود گاهی از دانش و زمان صاحبین کسب وکار پیشی می‌گیرد که در این صورت کمک گرفتن از متخصص ها بهترین انتخاب است. پشتیبانی ما از وب سایت های طراحی شده مشتریانمان، همیشگی و مطابق با نیاز آن ها است.

چه وب سایتی مناسب کسب و کار شما است و قیمت طراحی وب سایت چقدر است؟
انتخاب بین قالب های وب سایت آماده و یا طراحی اختصاصی وب سایت، یکی از بزرگترین معضلات در ابتدای ورود کسب و کار ها به دنیای دیجیتال است. در این مرحله، بررسی دقیق نیاز های کسب و کار، امکان سنجی در بازار کسب و کار و توجه به عملکرد رقبا می تواند به کسب و کار دورنمایی برای انتخاب بهترین پلتفرم دیجیتال را بدهد. به طور کلی قالب های آماده، در توسعه پذیری، گسترش پذیری و مقیاس پذیری آینده وب سایت محدودیت ایجاد می‌کنند.
طراحی وب سایت اختصاصی که گستره‌ی وب سایت فروشگاهی تا وب اپلیکیشن درخواست تاکسی و یا یک مجله اینترنتی را می‌تواند پوشش دهد، درصورتی که اصولی انجام شود، امکان مقیاس پذیری و گسترش بر اساس نیاز های آینده کسب و کار را نیز خواهد داشت. همچنین، زمانی که وب سایت بدون محدودیت های قالب های آماده توسعه داده شود، امکان پیاده سازی طرح های خلاقانه متناسب با هویت بصری کسب و کار نیز وجود دارد.
قیمت، یکی از فاکتور های مهم در انتخاب شرکت نرم افزاری برای طراحی وب سایت است. طبیعتا قیمت بستگی به عوامل متفاوتی دارد و زمانی که طراحی وب سایت به صورت اختصاصی انجام می‌شود، امکان تعیین یک هزینه واحد برای تمامی وب سایت ها وجود ندارد.
بررسی تمامی عوامل درگیر در توسعه وب سایت، از UI و UX گرفته تا Back-end سیستم و زبان توسعه Front-end، به کسب و کار ها کمک می‌کند تا هزینه طراحی وب سایت را درک کنند. شفاف بودن شرکت فناوری اطلاعات وریا در ارائه جزئیات و عوامل تاثیر گذار در هزینه های طراحی به هنگام ارائه پروپوزال، بررسی و مقایسه قیمت های طراحی وب سایت را برای کسب و کار تسهیل می‌کند.
طراحی وب سایت، اولین و مهم ترین گام در مسیر دیجیتالی شدن کسب و کار است. در این مسیر، هزینه ها زمانی که در راستای دسترسی به کیفیت بالاتر باشند در بلند مدت به صورت سرمایه گذاری پرسود خود را نمایش می‌دهند.