سامانه های برپایه مکان

سرویس مکان مبنا (LBS) به انگلیسی: Location-based service ، یک سرویس در سطح نرم افزاری است که از داده های مربوط به مکان جغرافیایی برای کنترل برخی ویژگی های نرم افزاری استفاده می کند. در واقع LBS یک سرویس اطلاعاتی است که امروزه کاربرد های مختلفی به عنوان اطلاعات به دست آمده از موقعیت جفرافیایی – چه برای مصارف سرگرمی و چه برای مصارف امنیتی- در شبکه های اجتماعی مورد استفاده در گوشی های موبایل و از طریق شبکه تلفن همراه دارد .

اطلاعات بیشتر
رزرو آنلاین و بوکینگ

طراحی سایت رزرو آنلاین دارای تنوع بسیار بالایی است( از رزرو آنلاین سینما و کنسرت گرفته تا رزرو آنلاین هتل )و می‌تواند به روش‌های بسیار متفاوتی طراحی و پیاده‌سازی شود.

اطلاعات بیشتر
فروشگاه آنلاین و سامانه تجارت الکترونیک

به طور کلی به هرگونه تراکنش و مبادله ای که در فضای آنلاین انجام شود، ای کامرس یا تجارت الکترونیک می گویند.در واقع تجارت الکترونیک مدلی از کسب و کار است که شامل انجام معاملات با پلتفرم‌های اینترنتی می‌شود و از راهکار های زیر سود میبرد.

اطلاعات بیشتر
سامانه آموزش آنلاین

آموزش آنلاین روشی نوین برای طراحی، تدوین، عرضه و ارزشیابی آموزش است که از توانایی ها و امکانات الکترونیکی برای یاری به یادگیری بهره می گیرد.آموزش الکترونیکی روش آموزشی است که از زمان پیدایش اینترنت و رشد این پدیده فن اوری و استفاده از توانایی های آن ایجاد گردیده است و در حقیقت تکامل یافته روش آموزش از راه دور و مجازی و برطرف کننده احتیاجات انسان‌های دانش طلب و خواهان یادگیری است به ویژه اینکه وقت و مکان در این شیوه آموزشی تماما اختیاری است.

اطلاعات بیشتر
سامانه سایت های خبری

عصر، عصر اطلاعات است. و اینترنت نیز که نقش پررنگی در زندگی انسان پیدا کرده است؛ یکی از ابزار انتقال این اطلاعات به حساب میآید. امروزه مردم بیشتر از اینترنت به جای روزنامهها و مجلات مختلف استفاده میکنند. با این اوصاف وجود سایتهای خبری بدیهی است؛ و تعداد این سایتهای خبری رو به افزایش است. اما در این میان سایتهای خبری با امکانات و طراحی عالی، ظاهر ساده و کاربرپسند و منابع موثق و اخبار بهروز و کاملاً درست کمتر دیده میشود.

اطلاعات بیشتر
سامانه سایت ساز

سرویس های سایت ساز نوعی نرم افزار تحت وب هستند که به شما اجازه می دهند تا سایت مورد نیاز خود را در کوتاه ترین زمان سفارش داده و به صورت خودکار سایت مورد نظر ایجاد شده و قابل استفاده برای کاربر می باشد. سایت ساز ها به دلیل قیمت ارزان و تحویل سریع نسبت به طراحی های اختصاصی در سالهای اخیر بسیار مورد استقبال کاربران در سراسر جهان قرار گرفته اند.

اطلاعات بیشتر
استریم ویدیو و پخش زنده

نرم‌افزارهای گفتگوی زنده تصویری که توسط شرکت‌های مختلفی همچون Skype، Zoomو ... تولید شده اند نرم افزارهای عمومی هستند که حداکثر تا ۱۰ نفر را پشتیبانی می‌کنند. این در حالی است که نرم‌افزار Live و VOD توانایی پخش زنده برنامه‌ها را هم زمان برای انبوهی از کاربران در اختیار شما قرار می‌دهد. از دیگر ویژگی‌های این سامانه این است که کاربر بدون نیاز به نصب برنامه خاصی در وب سایت خود می‌تواند این تصاویر زنده را بر روی صفحات وب خود منتشر نماید، همچنین شما می توانید از Live و VOD با طیف وسیعی از تجهیزات ساده و پیشرفته همچون تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر شخصی و یا مبدل دیجیتال سخت افزاری و میز تدوین استفاده نمایید.

اطلاعات بیشتر
میتینگ آنلاین

کنفرانس تحت وب کاربران را قادر می سازد صفحه های خود ، صفحه های شرکت کنندگان در جلسه و یا نظرسنجی ها ، وایت برد یا تخته سیاه دیجیتال – فایل های مورد نیاز – عکس و پاورپوینت و هر آنچه که در یک جلسه فیزیکی نیاز دارند را در طول جلسات به اشتراک بگذارند. جلسه مجازی و یا کنفرانس ویدئویی یک مؤلفه صوتی تصویری را در یک زمان واقعی به ترکیب جلسات شما اضافه می کند تا با بهترین روش به ایجاد یک جلسه تیمی و یا ایجاد یک ارتباط چهره به چهره با شرکت کنندگان در جلسه کمک نموده و یک امکان بالقوه را به جلسات مجازی اضافه نماید .

اطلاعات بیشتر
ویدیو گالری

سامانه های ویدیویی آنلاین به صورت پخش زنده و یا پخش ویدیو بر اساس درخواست با امکان دسته بندی، برچسب گذاری و پنل اختصاصی برای آپلود ویدیو برای کاربران وجود دارد. همچنین این سامانه ها از انواع مختلف سرور پخش و حالت پخش ویدیو پشتیبانی میکنند و امکان ساخت لیست پخش در آنها وجود دارد. امکان انتشار عمومی و یا خصوصی ویدیو و همچنین فروش ویدیو و دریافت حق اشتراک وجود دارد.

اطلاعات بیشتر
نرم افزار اندروید

پیش نیاز هر گونه اقدام برای طراحی اپلیکیشن اندروید دارا بودن نیروی فنی و برنامه نویس و همچنین امکانات سخت افزاری مرتبط با آن می باشد. طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید سلسله مراتبی دارد که شرکت ساخت اپلیکیشن پس از مشخص نمودن صفحات و دسترسی ها و امکانات اولیه اپلیکیشن اندروید شروع به پیاده سازی ایده و نحوه دسترسی به سایر صفحات اپلیکیشن را می نماید

اطلاعات بیشتر
نرم افزار آی او اس

پیش نیاز هر گونه اقدام برای طراحی اپلیکیشن IOS دارا بودن نیروی فنی و برنامه نویس و همچنین امکانات سخت افزاری مرتبط با آن می باشد. طراحی و ساخت اپلیکیشن IOS سلسله مراتبی دارد که شرکت ساخت اپلیکیشن پس از مشخص نمودن صفحات و دسترسی ها و امکانات اولیه اپلیکیشن IOS شروع به پیاده سازی ایده و نحوه دسترسی به سایر صفحات اپلیکیشن را می نماید

اطلاعات بیشتر
نرم افزار های تحت وب

آمار و ارقام ثابت می کند استفاده کاربران از نرم افزار های تخصصی بر روی بستر وب و از آن مهمتر بستر موبایل روز به روز در حال افزایش است. مسلما در چنین دنیایی، داشتن یک نرم افزار تحت وب یا موبایل، لازمه بقای بسیاری از کسب و کارها است. نقش نرم افزار وب یا موبایل اختصاصی در کسب درآمد آنی، ارتباط مستمر با مشتری و گسترده‌تر کردن افق های کسب و کار، زمینه ساز جا افتادن نیاز اپ ساز ها در جامعه فناوری بوده است.

اطلاعات بیشتر